סיקור הודעה מהנהלת האתר
שלום אורח! נראה שאינך רשום לאתר ולכן פעילותך מוגבלת ואין באפשרותך להגיב ולהשתתף באתר. בכדי לקבל גישה מלאה הירשם לאתר בחינם!
Close
עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך 38

הודעה מהנהלת האתר

***עדכון***
    כמו ששמתם לב ההורדות החוזרו לאתר ב"ה
    וזאת לאור התגובות והבקשות מצד גולשים רבים
    --באתר זה מופעלת כרגע ¿¿¿ה שבעצם תוודא פעילות תמידית שלכם באתר, הווי אומר שברגע שלא תהיו פעילים באתר למשך שבוע לא תגיבו לא תפתחו נושאים חדשים בפורומים שאינם קשורים לפורום מוזיקה הרי שלא תוכלו להוריד שום אלבום / סרט מהאתר, זו המטרה זה מה שביצענו כעת אז שימו לב תמיד לשמור על הפעילות שלכם באתר כל עוד חשקה נפשכם להוריד קבצים כאוות נפשכם
    בקשה קטנה מאוד לגיטימית להפליא לטעמי ולאור כל התגובות שלכם זה המסקנא אליה הגענו כאן

בכ"א הערות הארות אשמח לשמוע תמיד!

נתחיל מהסוף בהכרזה חד משמעית
    כרגע אין יותר הורדות באתר עד להודעה חדשה!

אז ככה האתר פה הוקם כמו שניתן לראות ללא שום מטרת רווח
    והוא בעצם בקשה מצד הגולשים עצמם להקים אתר ללא מטרות ואינטרסים
    ללא מריבות ותככים ומוך רצון ומטרה לתת ביטוי לכל גולש גדול או קטן כאחד!
    ביקשתם עשינו!
    כמו שניתן לראות היום המצב באתרים הדתיים גרוע בהרבה מהמצב שהיה בעבר
    שכן כולם תאווי בצע ודורשים כספים עבור הורדות וכו'
    אמת? אמת!
    אז כן אולי אני טיפה שחצן אבל זה עובדה! נותרנו האתר היחיד האיכותי והחוקי ברשת שעושה הכל בשביל שאתם תהנו וללא שום מטרת רווח
    את האתר מכסים מהוצאות מעשרות תרומות וכו בכדי שתוכלו להינות ולא תצטרכו לשלם
    "אז מה קרה פתאום?" אתם שואלים
    נורא פשוט עצם פתיחת האתר להורדות בצרה כ"כ קלה ומהירה עבורכם זה דבר שיוצר עבור מנהלי האתר כאב ראש לא קטן, הווי אומר עורכי דין ,תביעות איומים ושאר מרעין בישין
    לא, לא ביקשתי מכם עזרה ,תודה אני מסתדר ב"ה עד כה ואסתדר בע"ה גם בעתיד!
    אחת המטרות המרכזיות של האתר הייתה ליצור כאן קהילה ולכן ריכזנו עבורכם כל דבר שקהילה צריכה על מנת לאפשר לה להתפתח בצורה טובה
    אם זה אומר משחקיה איזור וידאו ושאר אתרים עוטפים מסביב בכדי להעניק לכם את כל הסיבות להישאר פה ולהינות
    עד כאן דברים עבדו כמו שצריך
    לאחרונה חל שינוי במגמה וזאת בא דווקא לאור מגמה מבחינתנו לרסק סופית את כל המתחרים ולהביא את כל הסרטים והאלבומים אבל את כולם! לכאן ובחינם!
    את הפעולה שלנו עשינו ועושים בהצלחה מרובה ב"ה
    אבל מה שקיבלנו היה אתר הורדות ותו לא!
    ז"א משתמשים שפשוט באים ע"מ להוריד תוכן מהאתר לזרוק תודה קטנה וללכת!
    ואת זה אני לא אאפשר ובכל מחיר!
    אז זה תלוי בכם כעת תחזירו את האתר למה שהיה באתר הווי אומר פעילות חברויות וכל מה שמאפיין קהילה
    אחרת תאלצו להיפרד מקצת כסף בכיס ולגלוש באתרים אחרים טובים יותר או פחות נתון לשיקולכם
    תהנו
    המשך גלישה נעימה צוות האתר ווינדוס קהילה דתית מנצחת
    Hidden Content
    *Took Hours to Upload
    *Took Minutes to Create Topic/Screens
    *But Only Takes Seconds to say Thank You!
    *Add Comments To Keep This Topic Alive!

Hidden Content

2. # ADS
    שטח פרסום Circuit advertisement

אין בעיה מהיום נתחיל לפתוח נושאים ולכתוב
    לכל מי שמעלה תודה רבה קינג על ההודעה
    נערך לאחרונה על ידי מאור 320; 01-24-2013 בשעה 05:23 PM.

צודק 100% הגיע הזמן !!

צודק צודק

ישר כח יהודה חזק ואמץ...

אתה רציני??????????!!

חברה בואו נעלה את זה שניה לדיון..אל תגידו ישר כוח ותלכו.....תדברו על זה שניה!!

אני מדבר כאחד שלא מוריד מהאתר,אמת.

האתר הוא אחד האתרים השווים והמשתלמים ביותר להורדות,גם זו אמת.
    אבל לבטל את ההורדות בגלל שאנשים לא מעוניינים להתמכר למחשב ולשבת בו שעות ולשרוף תזמן לחינם?!?!!?
    תחשבו על זה שניה.......
    אנשים באים,מורידים,אומרים תודה יפה,והולכים. נוראא לגיטימייי!!!
    זה אתר דתי כבוד המנהל,אתה מספק כאן תכנים לאנשים שעולים ומתחזקים ברוחניות ולא כ"כ מעוניינים להתמכר למחשב...
    אז לעשות עליהם הפגנה?!...נשמע לי אבסורדי....סורי על הישירות.

תעשו מה שאתם חושבים,זו דעתי....

קצת תמוהה בעיניי בקשתך ומוזר לי רצונך וקו מחשבתך, אך היות ורצונו של אדם הוא כבודו, אני מכבדת מאד את בקשתך. נראה לי בכל אופן שתעשה חושבים בשנית, כי למה שאתה גורם בבטחה זה, שהאתר הדתי המגביל אליכם או המת*** שלכם, שהרבה פעמים נראה לי שאף לוקח ממכם תכנים, עקב מצוקת החברים - משתמשים - או כל שם אחר שתבחר לתת לנו, בכל אופן הם הגדילו לעשות וגם הגדילו את מחיר התשלום החודשי, אם עד עתה הם דרשו 10 ש"ח לחודש, מהיום עקב המצוקה הם מרגישים "גדולים" ודורשים 15 ש"ח עבור מנוי חודשי לכן קח לך את הזמן, עשה חשבון נפש עם עצמך ותחשוב, האם אתה רוצה לתת יד לזאת?! ודי לחכימא ברמיזא.....

מצטער ממש לא הבנתי את הנקודה.

אמת יש רצון לפתח קהילה ברשת וזה לגיטימי ואפילו נצרך.
    אלא שאני לא מבין מה הבעיה למה הקהילה ואפשרות ההורדות לא יכולות ללכת במקביל. מי שמעוניין ומחפש קהילה יש לו מקום הטוב ביותר שיש ברשת כיום. ולעומתו מי שלא מחפש ומעוניין ברשת רק בתכנים דתיים שמותאמים לרוחו יש לו גם כן מקום ואולי עם הזמן הוא ירגיש יותר ויותר קשר למקום ויצטרף לקהילה ברמה כזו או אחרת.

ממש לא מבין את הסיבה ואת "שבירת הכלים" הזו.
    אתה לא חייב כלום לאף אחד ותעשה את השיקולים שלך אבל ברור שרוב הגולשים הדתיים / חרדים לא מחפשים כיום בית / קהילה.

בהצלחה בהמשך הדרך

היי בוקר טוב.
    אז ככה, נגיד לכם שההודעה הזאת באה לאחר מלא, מלא התלבטויות וכן לאחר מלא מחשבה.
    האתר בעבר היה נטו לצורך הגולשים זה אומר שהגולשים היו באים מדברים, מבטים את עצמם, ולאו דווקא למטרת הורדות וכל השאר, היו גם גולשים שהיו ממלאים את שאר הפורמים, ע"כ היינו מאוד שמחים, ושמחים גם עכשיו.

אך משום מה לאחרונה, מלא באים רק ע"מ להוריד משהו וללכת, אנו שמחים שאתם נהנים ונהנים מאוד, אך זו לא המטרה, המטרה היא פה ליצור קהילה, לא רק קהילת הורדות, אלא גם קהילה שתדבר ותזרום וזה היום אין וממש חבל..

אז קחו את זה בחשבון, כי באמת עושים פה את המעל ומעבר בשביל שתיהנו, אבל זה מצריך גם מאמץ מצידיכם, רוצים את ההורדות בקשה, תעלו קצת למעלה תפיחו חיים בצ'אט שנותר שם למעלה איך אומרים יתום קצת. והאתר יחזור להיות כמו שאתם רוצים.

ולפי מה שנתנו פה דעה, שלחשוב שוב, אז לא היו עושים פה את הצעד הזה בלי לחשוב לפני והרבה.
    אני מאמינה שעם קצת מהרצון שלכם, וקצת עזרה ממכם, תבואו דברו קצת בצ'אט תפיחו בו חיים ובשאר הפורומים שהם לא להורדה, שנותרו מיותמים. גם ההורדות יחזרו ובהקדם..

עכשיו הכל תלוי בכם.!
    נערך לאחרונה על ידי לילוש; 01-21-2013 בשעה 11:44 AM.

גם אני מצטרף לקינג והצוות

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

נושאים דומים

1. הצ'אט של האתר
    על ידי MoreOne בפורום דיבורים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 10-30-2014, 09:37 PM
  2. חבר חדש בצוות האתר..
    על ידי לילוש בפורום דיבורים
    תגובות: 5
    הודעה אחרונה: 12-14-2012, 03:39 AM
  3. הודעה חשובה לבאים מירונה