דיאטנים / דיאטניות
שלום אורח! נראה שאינך רשום לאתר ולכן פעילותך מוגבלת ואין באפשרותך להגיב ולהשתתף באתר. בכדי לקבל גישה מלאה הירשם לאתר בחינם!
Close
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

דיאטנים / דיאטניות

דיאטנים & דיאטניות ממרכז הארץ

דיאטנים / דיאטניות
    דיאטן קליני - אלעד לוי
    אזור מתן שירות: אזור המרכז והשרון.
    אלעד לוי B.Sc במדעי הת¿¿¿¿ מכללת תל חי (דיאטן), תזונאי ספורט ומאמן כושר אישי. טלפון ליצירת קשר: 054-5770900

מידע נוסף
    את/ה בטח שואל/ת את עצמך כיצד נפטרים משומן עודף? איך מורידים את אחוזי השומן בגוף? כיצד בונים מסת שריר? איך ת¿¿¿¿ נכונה יכולה לעזור בהתמודדות עם מחלות שונות? או מהו השילוב האידיאלי בין פעילות גופנית לבין ת¿¿¿¿ נכונה?

שלום, שמי אלעד לוי, דיאטן קליני וספורט (B.Sc) ומדריך ריצה והליכה, ואני מאמין שהדרך להגשמת מטרותיך מתחילה בבניית תוכנית מותאמת אישית. נתונים כגון סדר יום, העדפות אישיות, בעיות בריאותיות, מבנה גוף או רגישויות מיוחדות מאפשרים לי ליצור לכל אחד ואחת תוכנית מאוזנת. הליווי המקצועי שאני מעניק מאפשר לכל אחד ממטופלי לשמור על אורח חיים בריא לאורך זמן.

לכל אחד יש את היכולת לשפר את איכות חייו ואת הדימוי העצמי שלו. השינוי עליו אני מדבר לא מושג בעזרת דיאטת בזק או תוכנית דיאטה שוחקת. במקרים שכאלו אי אפשר להשיג תוצאות לטווח ארוך, ופעמים רבות נגרם נזק בריאותי.

דיאטנים / דיאטניות
    דיאטנית קלינית & תזונאית ספורט - אורטל שקורי
    אזור מתן שירות: מרכז הארץ הרצליה עד אשדוד.
    אורטל שקורי B.Sc במדעי הת¿¿¿¿ (דיאטנית), האוניברסיטה העברית ירושלים. התמחות בתזונת ספורט מטעם ESPEN. טלפון ליצירת קשר: 6453861 - 052

מידע נוסף
    אורטל שקורי, דיאטנית קלינית ומדריכת כושר

קצת על עצמי
    בעלת תואר ראשון (B.Sc) במדעי הת¿¿¿¿ מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.
    מדריכת כושר ופעילות גופנית, בוגרת מכללת ווינגייט בהצטיינות.
    מפעילה תוכניות של פעילות גופנית ות¿¿¿¿ לקבוצות.
    מנחה סדנאות לשינוי אורח חיים וירידה במשקל.
    מרצה בנושאי ת¿¿¿¿ ופעילות גופנית.
    עובדת עם הפורום למחלות לב וכלי דם.
    חברת עמותת הדיאטנים והדיאטניות בישראל - עתיד.
    מטפלת בילדים, מתבגרים, מבוגרים, נשים בהריון, לאחר לידה, בגיל המעבר ובספורטאים. בנוסף מייעצת לאנשים הסובלים מבעיות בריאותיות שונות כגון: אוסטיאופורוזיס, שומנים בדם, סוכרת, יתר לחץ דם, שיגדון וכד'.

פעילויות מוצעות
    אימוני כושר אישיים בשילוב עם תוכנית ת¿¿¿¿ במקום מגוריכם, על מנת להפוך זאת כחלק משגרת יומכם ולהסיר כמה שיותר מכושלים בדרך לשינוי אמיתי ויסודי.
    איזור מתן שירות: מרכז (רדיוס הרצליה - אשדוד)
    כמו כן העברת סדנאות והרצאות בתחומי הת¿¿¿¿ והבריאות.

האני מאמין שלי
    עבורי ת¿¿¿¿ ופעילות גופנית הם רפואה מונעת המשדרגת את איכות החיים.
    לדעתי, הקניית ידע בת¿¿¿¿ ושילובו עם פעילות גופנית הופכת את הקושי לאתגר בר מימוש.
    מבחינתי כל פעילות נחשבת, מפעילה את שרירי הגוף וגורמת לתחושת חיות וחיוניות. אני מאמינה בהקשבה לגוף ולצרכים שלו ומלמדת את המטופלים שלי לזהות את הצרכים הפיזיולוגיים של גופם יחד עם הקשבה לנפש ולחשק.
    אני מאוד אוהבת את העבודה שלי ונהנית ממנה וכך גם אני מצפה מתהליך של שינוי. ברגע שמבינים שאפשר להפיק הנאה בהנעה, ניתן להתמיד ולהטמיע הרגלים חדשים.

דיאטנים & דיאטניות מהשפלה

דיאטנים / דיאטניות

דיאטנית קלינית ופסיכודרמטיסטית - ורד יפה חאיק
    אזור מתן שירות: רחובות.
    ורד יפה חאיק B.Sc במדעי הת¿¿¿¿ (דיאטנית), האוניברסיטה העברית הפקולטה לחקלאות. התמחות בילדים, סוכרת, הפרעות אכילה, השמנת יתר ילדים, מתבגרים ומבוגרים. טלפון ליצירת קשר: 3960128 - 052

מידע נוסף
    ורד יפה חאיק, דיאטנית קלינית.

קצת על עצמי
    דיאטנית קלינית RD B.Sc ופסיכודרמטיסטית.
    תואר ראשון בת¿¿¿¿ מטעם האוניברסיטה העברית, הפקולטה לחקלאות.
    בוגרת 3 שנות לימוד הנחיית קבוצות בפסיכודרמה, מכון "כיוונים".
    דיאטנית עם נסיון של 6 שנות עבודה במחלקות ילדים בבית חולים אסף הרופא.
    מנחת קבוצות הורים וילדים במרכז רפואי אסף הרופא, ובמסגרת מכבי שרותי בריאות המרכז לטיפול בעודף משקל.
    מטפלת ב¿¿¿ת "הרזייה ללא דיאטה", הטיפול הוא טיפול ייחודי באמצעות טכניקות פסיכודרמטיות.
    התמחות בילדים, סוכרת, הפרעות אכילה, השמנת יתר ילדים, מתבגרים ומבוגרים.

פעילויות מוצעות
    ייעוץ תזונתי אישי למבוגרים וילדים.
    טיפול קבוצתי.
    טיפול בעודף משקל בילדים, מתבגרים ומבוגרים.
    הדרכת הורים לת¿¿¿¿ נכונה.
    טיפול בסוכרת.
    טיפול בהפרעות אכילה.
    הרצאות וסדנאות במגוון נושאים במפעלים, בתי ספר, גני ילדים, הוסטלים ועוד
    איזורי פעילות
    הקליניקה ברחובות מיועדת לתושבי הסביבה: רחובות, ראשון לציון, נס ציונה ועוד.

הדרך שלי
    הטיפול מבוסס על גישת ה- Non diet approach. הדגש הוא על בניית דימוי גוף חיובי תוך הקניית כלים לאורח חיים בריא, זאת במקום להתעסק בדיאטות, משקל וקלוריות.
    הדגש בטיפול אינו על מותר ואסור, אלא על פענוח המסרים מהגוף והכרה למה אני זקוק באותו רגע וכיצד לספק זאת.

יצירת קשר
    סלולרי: 3960128 - 052

טל 9410369 - 08

מייל: [email protected]

דיאטנים / דיאטניות

דיאטן קליני - אריה קלמן
    אזור מתן שירות: רחובות.
    אריה קלמן B.Sc במדעי הת¿¿¿¿ מכללת תל חי (דיאטן) ומאמן כושר מוסמך מטעם מכללת וינגייט. טלפון ליצירת קשר: 4414103 - 052

מידע נוסף
    פרופיל דיאטן קליני - אריה

קצת על עצמי
    שמי אריה קלמן אני בוגר תואר ראשון B.SC במדעי הת¿¿¿¿ מכללת תל חי (דיאטן) ומאמן כושר מוסמך מטעם מכללת וינגייט.
    במשך מספר שנים עבדתי כמדריך חדר כושר ומאמן אישי במספר חדרי כושר , לאחר סיום התואר וההכשרה המעשית התחלתי לעסוק בייעוץ תזונתי לעוסקים בפעילות גופנית בכל הרמות.
    אני דוגל באורך חיים בריא והגברת המודעות העצמית תוך התייחסות לטווח הקצר והארוך בניגוד למשמעת קפדנית ודיאטות קיצוניות.
    אני מטפל בבני נוער , מבוגרים וקשישים למטרות קידום בריאות , ירידה ושמירה על משקל ועלייה במסת השריר.
    בנוסף לכך אני מטפל בבעיות קליניות כמו סכרת, לחץ דם כולסטרול גבוה ועוד ע"י שילוב של טיפול תזונתי ופעילות גופנית .

מיקום ושעות קבלה
    מקבל מטופלים בקליניקה ברחובות בשעות הערב.

האני מאמין שלי
    הטיפול מתמקד בלימוד העקרונות הנכונים לאורך חיים בריא על ידי הקניית ידע וכלים ותמיכה לאורך התהליך .
    טיפול המשלב פעילות גופנית ות¿¿¿¿ נכונה הוא בעל יתרונות רבים. הבנה מעמיקה וראייה כוללנית מאפשרים טיפול יעיל יותר , בין אם המטרה היא ירידה במשקל ,עלייה במסת השריר , איזון הסוכרת או מצבים אחרים.
    כיום אנו מבינים כי אדם המגדיר את עצמו כמבצע דיאטה מסוימת מלכתחילה מתייחס לכך כאל מצב זמני , לעקוב אחר תפריט מסוים או להגביל מ¿¿¿¿¿ רבים אלו ויתורים קשים , ולכן רובנו לא נצליח לבצע זאת למשך תקופה ארוכה .
    לכן עלינו לסגל עקרונות נכונים אשר יאפשרו שמירה על מצב בריאותי תקין ומשקל גוף המתאים לנו ,עלינו לצמצם את המאבקים פנימים והאיסורים אשר מובילים אותנו לכישלון ולשאוף להתנהלות יום יומית נורמטיבית , תוך הנאה מרבית מן התהליך .
    פעילות גופנית היא חלק בלתי נפרד מהתהליך , לפעילות הגופנית חלק מרכזי בירידה במשקל ,שמירה על משקל תקין ומניעת מחלות שונות ממחלות לב עד לדיכאון ולכן תמיד אמליץ לשלב פעילות גופנית בטיפול .
    אנו חיים בסביבה בה אנו מוצפים במידע לגבי ת¿¿¿¿ ופעילות גופנית אך אם זאת חלק מן המידע אינו מקצועי ומדעי ומיועד לתמוך באינטרסים כלכליים שונים , מטרתי האישית היא לקדם את נושא הבריאות בצורה המקצועית והמעודכנת ביותר .

יצירת קשר
    סלולרי: 4414103 - 052
    מייל: [email protected]¿¿¿¿¿.com
    Hidden Content

חחחח השחקן הענק שהשפיל את הפועל ...... בדרבי Hidden Content Hidden Content

אין אין על מכבי ת"א בדוק !!!

2. # ADS
    שטח פרסום Circuit advertisement

תודה רבה

תודה רבה
    Hidden Content

תודה ע-נ-ק-י-ת למורן!!